O mnie

CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ WOJCIECH

Uczę jak w dobie Internetu zadbać o właściwy wizerunek, zbudować silną niezależną, markę oraz zwiększyć rekrutację oraz sprzedaż w dla branży MLM.
 
Moim celem jest pomóc jak największej ilości Osób osiągnąć najlepsze wyniki, właśnie w tej dziedzinie, działając online!
 
Wiem od moich Klientek i Klientów, że moje działania są bardzo skuteczne, co mnie niezmiernie cieszy.

MOJA HISTORIA

Zanim doszedłem w obecne miejsce, na swojej drodze poniosłem jednak wiele porażek, do których się przyznaję. Zastanawiałem się dlaczego mimo ciężkiej pracy nie mam efektów, o których marzę. W końcu zrozumiałem NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ. Totalnie nie posiadałem praktycznej wiedzy na temat zarabiania on-line. Tutaj nastał przełom.

Postanowiłem zainwestować we własną głowę i znaczną część zarobionych pieniędzy przeznaczałem na poszerzanie swoich kompetencji związanych ze skutecznym prowadzenie biznesu online. Uczyłem się od podstaw. Precyzując, nauczyłem się:

✅Jak dbać o właściwy wizerunek w Internecie,
✅Jak tworzyć skuteczne strategie pod swoje działania biznesowe,
✅Jak skutecznie docierać do odpowiednich osób, które interesują się tym co mam im do zaoferowania,
✅Jak tanio i bardzo skutecznie się promować ma Social Mediach,
✅W jaki sposób usprawniać rekrutację i sprzedaż prowadząc swoje działania online w branży MLM,
✅Jak wyróżniać się na tle konkurencji,
✅Jak automatyzować pewne procesy, aby nie tracić niepotrzebnie mnóstwo cennego czasu.

Wyciągnąłem po drodze wiele słusznych wniosków. Dlatego teraz jestem w stanie pomagać innym: jak skutecznie budować swoje rentowne i zautomatyzowane biznesy MLM online.

Moje doświadczenie w branży online trwa prawie 10lat, lecz profesjonalnie i w 100% tylko taką formą działania zajmuję się od początku 2018 roku.

Ludzie dołączający do branży MLM, próbujący swoich sił on-line bardzo często nie posiadają praktycznej i technicznej wiedzy na ten temat, przez co ich wyniki niestety nie są zadowalające. Miałem kiedyś dokładnie to samo, także świetnie rozumiem ich problemy i potrzeby. Dlatego tutaj wychodzę z pomocą. Jeśli chcesz, żeby Twój biznes MLM rozwijał się w świetnym tempie to jesteś w idealnym miejscu.

Co mówią o mnie

„Nazywam się Agnieszka Chmielewska i od 1,5 roku działam w MLM, a od roku działam przez Internet. Tak naprawdę nie wiedziałam jak zacząć pracować w Internecie dopóki nie natrafiłam na profil Wojtka. Wojtek pokazał mi, nakreślił mi co powinnam tak naprawdę robić w tym Internecie.Dzięki niemu zobaczyłam, że trzeba działać zupełnie inaczej niż do tej pory myślałam. Ale nie chodzi tylko o kwestie techniczne, w których Wojtek mi pomógł. Miałam w sobie mnóstwo blokad. Myślałam, że sprzedaż jest zła, nie wiedziałam jak sprzedawać, byłam bardzo niepewna siebie i nie byłam otwarta na innych ludzi. Dzięki niemu naprawdę w tym momencie jestem w zupełnie innym miejscu, ponieważ jestem pewną siebie kobietą, mam swoją, autentyczną markę osobistą. Niczego nie muszę udawać, dzięki Wojtkowi pokochałam sprzedaż. Wojtek jest bardzo fajną osobą, jest autentyczny, szczery i pomaga z głębi serducha. Polecam z nim współpracę i kursy w 100%. Ja dzięki niemu rozwinęłam się niesamowicie. Mój biznes zaczął się rozwijać, dzięki temu, że ja się rozwinęłam.

Agnieszka Chmielewska
Manager Network Marketing

Co mówią o mnie

„Rubin jest cenniejszy od wszystkich „diamentów”! W trakcie współpracy z nim, wręcz chłonę wiedzę o marketingu sieciowym, networku, prowadzeniu własnej działalności, wierze w siebie i swoje umiejętności. Wojtek to świetny znawca branży, a przy tym genialny mentor i chociaż nie lubi być wychwalany, należy mu się to, jak mało komu! On namówił mnie do założenia firmy, dodając skrzydeł niczym Red Bull ;D (jeszcze raz ogromne dzięki Wojtek!). Tym, co odróżnia Wojciecha od reszty jest przede wszystkim innowacyjność. To człowiek, który nie spocznie, nim nie doszuka się najnowszych, światowych technik stosowanych w MLM, psychologii komunikacji w biznesie czy kształtowania odpowiedniego mentalu. A przy tym, sam jest twórcą kilkunastu autorskich metod, które zawsze trafiają w punkt i przewyższają swoją wartością wszystkie inne, dostępne na rynku źródła. Co więcej, jego przekaz i dzielenie się wiedzą są niepowtarzalnie nakierowane na potrzeby odbiorcy. Tak też jest z ostatnim szkoleniem od Rubina. Serio, szkoda czasu na szukanie innych, trafiłeś/aś najlepiej!”

Izabela Kołodziejczyk
Copywriterka, właścicielka firmy Fabryka Słów

Co mówią o mnie

„Wraz ze swoim zespołem działamy w branży marketingu sieciowego. Chciałbym tutaj się podzielić tym, co ostatnio doświadczam, a mianowicie kursem firmy Sieciowisko. Tutaj dowiedziałem się o wielu rzeczach, które gdzieś kiedyś przeczytałem, ta wiedza była gdzieś wałkowana, ale tutaj przez prosty przekaz Wojtka wszystko nabiera innych barw. Polecam ten kurs wszystkim osobom, które współpracują razem ze mną z tego względu, żeby ta wiedza była powielana. Zachęcam i Ciebie abyś poświęcił chwilę i dowiedział dokładnie czym jest ten kurs. Jeżeli ten kurs nawet nie przyniesie „owoców” od razu po kursie, to stanie się to jednym z kroków milowych w Twojej karierze. Wszystko wymaga czasu. Ten kurs pozwoli Tobie, żebyś wszystko sobie poukładał i ostro zabrał się do pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia.”

Patryk Waleń
Przedsiębiorca, twórca projektu More Diamonds

Co mówią o mnie

„Działasz w Network Marketingu ale coś nie działa? Czas zacząć od głowy, od swojego nastawienia. Szukając rozwiązań na temat tego jak mentalność powinna być zbudowana, wyszedł Nam Wojciech ze swoim kursem: Mental Power naprzeciw. W nim znajdziesz takie elementy jak: podstawy właściwego nastawienia, jak wyrabiać właściwe nawyki, a co za tym idzie systematyczność, konsekwencja, relacje międzyludzki. To aby zdobywać większą pewność siebie i poczucie własnej wartości, ponieważ bardzo często ją zaniżamy, szczególnie My Kobiety. To co najbardziej cenię we współpracy z Wojciechem to jest przede wszystkim KONKRET. Naprawdę od razu wskazówki zawarte w kursie można wykorzystać w praktyce. Wojciech jest osobą bardzo komunikatywną i zawsze można do Niego napisać, a On na pewno Ci odpowie i pomoże. Polecam bardzo serdecznie kurs Mental Power, aby zmienić nastawienie i zacząć odnosić sukcesy”.

Lucy Kosz-Biegai
Liderka w Network Marketingu

Co mówią o mnie

„Wojciech Rubin, Rubin, jeden z najstarszych, jeden z najbardziej cennych, kamieni szlachetnych na świecie. Po diamencie najtwardszy kamień szlachetny. No właśnie taki szlachetny dla Mnie jest Wojtek Rubin. Bardzo go rekomenduje i polecam jako trenera sprzedaży i psychologii sprzedaży, psychologii biznesu. Właśnie dlatego, że mam Go za człowieka szlachetnego. Jest bardzo wielu mówców, którzy mówią do rzeczy. Z psychologii sprzedaży również, ale wyższy poziom mówcy to jest mówca, który nie tylko mówi do rzeczy, ale który mówi do Ludzi! Wojtek Rubin dla mnie jest człowiekiem jeszcze wyższego formatu, który nie tylko mówi do rzeczy, słyszałem jego wiele wykładów, nie tylko mówi do ludzi, ale UWAGA… Dla Ludzi. I tym objawia się dla mnie wielkość Wojciecha, że naprawdę kiedy On ma jakiś przekaz to On chce dobrze dla Słuchacza. Przygotowuje się tak, żeby nie była tylko realna korzyść Odbiorcy, ale realna WARTOŚĆ odbiorcy. Cenię również Wojtka za Jego wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim za intencję wniesienia wartości, psychologii sprzedaży, psychologii biznesu. Z całego serca go rekomenduję.

Paweł Borecki
Dyrektor Generalny w MLM, Trener i mówca

Co mówią o mnie

„Jestem osobą, która była bardzo zakompleksiona, która miała bardzo niskie poczucie wartości. Nie miałam żadnej pewności siebie, nie potrafiłam powiedzieć własnego zdania co myślę. Kiedy na swojej drodze w biznesie spotkałam Wojtka i nawiązałam z nim relacje Wojtek pomógł mi wyjść z mojej strefy komfortu. Wojtek pomógł mi stać się osobą pewniejszą siebie. Moje poczucie wartości wzrosło bardzo wysoko. Patrząc na siebie z przeszłości, a teraz są to dwie zupełnie inne osoby. Dzięki Wojtkowi dowiedziałam się nad czym muszę pracować i mi w tym wszystkim pomógł. Czuję od Wojtka mega duże i pozytywne wsparcie. Zawsze mówi wprost co ewentualnie trzeba poprawić i daje cenne wskazówki JAK to zrobić. Ten kurs to jest jego doświadczenie i wie dokładnie o czym mówi. Jest to kurs z jego doświadczeń i praktyki oraz doświadczeń, które przeszedł z Nami (Klietnami). Powiem Wam z własnego doświadczenie, że jeśli chcecie naprawdę przepracować swój mental to naprawdę warto skorzystać, bo Wojtek odwalił w tym kursie kawał dobrej roboty. Trzymam za Was kciuki i lecimy po swoje.”

Monika Szulc
Liderka w Network Marketingu