O mnie

CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ MATEUSZ

 
Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i chcesz dowiedzieć się kim jest facet, który pisze te wszystkie artykuły, gada do ciebie na stories i produkuje video.
 
Musisz wiedzieć, że nie jestem wielkim guru motywacyjnym, pseudo ekspertem od wszystkich platform w Internetach.
 
Jestem normalnym gościem, który przeszedł długą drogę zanim znalazł się w tym miejscu.

MOJA HISTORIA

W 2011 roku musiałem dość szybko dorosnąć i wziąć sprawy w swoje ręce, ponieważ zostałem tatą. Przez te lata przeżyłem ciężką pracę fizyczną, swój własny sklep czy typową biurową papierologię. ZAWSZE szukałem pomysłu na siebie, a ja w coś wchodziłem to całym sobą, bo wychodzę z założenia, że jak czegoś nie spróbujesz na maksa to… nie wiesz czy to jest dla ciebie czy też nie.

Od 2017 roku tworzyłem swoją strukturę w Netwrok Marketingu, wtedy już głośno mówiono o tym, że trzeba działać mocno w Internecie, ponieważ stacjonarnego działania nie można zautomatyzować. To prawda. Z tą małą różnicą, że NIC co wtedy moi liderzy czy „eksperci” od Social Mediów proponowali, najzwyczajniej w świecie nie działało w tej specyficznej branży Network Marketingu.

Pomyślałem wtedy: To po prostu jest niemożliwe, KAŻDĄ branżę w Internecie można dobrze wypromować i stworzyć system działania, który będzie skuteczny. Oczywiście, że się dało. Poświęciłem na to bardzo dużo czasu, przetestowałem, dawałem wartość za free i pomagałem innym budować swoje konta.

Wszystko co tu przeczytasz, obejrzysz czy wysłuchasz najpierw było sprawdzone. Wiesz co jest w tym najlepsze?

To, że ty możesz robić tak samo i skutecznie działać w Mediach Społecznościowych. Bez słuchania dyrdymałów, głupot i ogólników. Bo to te szczegóły mają właśnie znaczenie. Bardzo lubię wyrażenie „samo mięso”. Tak chciałbym, żebyś za każdym razem jak tu wchodzisz i cokolwiek czytasz, się czuł. Dostałeś to co najlepsze.

Ciężka i systematyczna praca doprowadziła mnie tutaj. Ja już zrobiłem za ciebie robotę, nie musisz szukać, oglądać i tracić czas na poznanie skutecznej drogi. U mnie znajdziesz wszystko

Co mówią o mnie

„Znamy się z Mateuszem już od jakiegoś czasu, jestem pod ogromnym wrażaniem w jaki sposób rozwija media społecznościowe właśnie w branży Network Marketingu. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to niekwestionowany specjalista w tej dziedzinie, który odczarował to: Jak powinno się profesjonalnie działać w branży marketingu sieciowego. Jeśli jesteś na etapie od Kogo się tego uczyć i skąd czerpać wiedzę to z całego serca polecam Ci Mateusza oraz jego produkty. Pozdrawiam.”

Beata Glińska
Praktyk Biznesu Sieciowego

Co mówią o mnie

„Wszystkie schematy insta-stories są mega dopracowane, występuje tam całkowita różnorodność. Jest ogólna wiedza na temat biznesu online, inspiracja, wiedza z książek no i przede wszystkim rozrywka, dzięki czemu Osoba, która Nas ogląda nie zanudzi się. Fajnie się to wszystko nagrywa, sprawia to ogromną frajdę i dzięki temu Osoby mogą naprawdę zobaczyć jak wygląda Nasze autentyczne życie. Dla mnie te wszystkie schematy to jest po prostu SZTOS!”

Kacper Batory
Lider Network Marketing

Co mówią o mnie

„Mateusz mega usprawnił mi prace na moim stories, dzięki swoim genialnym schematom, które pięknie się układają w całość. Przede wszystkim robimy swój biznes tak jak chcemy. Mateusz dokładnie Ci powie co możesz robić i to co jest genialne, że bardzo mocno słucha Twoich potrzeb i przekłada to wszystko typowo pod indywidualny przypadek. Efekty współpracy widać od samego początku! U mnie to przełożyło się na zbudowanie świetnych relacji z ludźmi i znaczny rozwój mojego biznesu on-line Instagramie. Nie znam lepszej Osoby niż Mateusz jeśli chodzi i prowadzenie Instagrama i stories. Polecam! ”

Agnieszka Dudoń
Przedsiębiorca Network Marketing