Instagram Pro Kurs

Marzysz o koncie na Instagramie, na którym będziesz mógł zarabiać? ????

???? Zbuduj konto na Instagramie, które pozwoli Ci pozyskiwać partnerów biznesowych, zarabiać na produktach i prowadzić swoje usługi!

Istnieje taki stereotyp, że musisz mieć OGROMNE konto na Instagramie, by móc przyciągać partnerów biznesowych czy na nim zarabiać jakiekolwiek pieniądze.????‍♂️

Kurs “Instagram Pro” udowadania, że może być to bardzo proste.

Napiszę wprost – po zastosowaniu wszystkich wskazówek w kursie, będziesz mógł cieszyć się z pełnej skrzynki wiadomości z pytaniem o współpracę i zaczniesz sprzedawać!

Tworząc Kurs Instagram Pro, zwróciłem uwagę na kilka istotnych problemów, z którymi zmagają się Networkerzy. Sprawdź, który do ciebie pasuje:

  1. Nie umieją tworzyć treści sprzedażowych, przez co zasypują swoich odbiorców inspiracją, która nie przeradza się na współpracę ani sprzedaż.
  2. Nie wiedzą jakie formaty treści umieszczać na Instagram Stories, co powoduje, że ich profil staje się nudny i mało atrakcyjny.
  3. Tworzą mnóstwo treści, ale nie przeradza się to w jakiekolwiek zainteresowanie biznesowe.

 

Wiem, że dla większości osób te problemy są nie do przejścia, jednak ja spotykam się z nimi na co dzień, dzięki czemu mam sprawdzone, a co najważniejsze skuteczne rozwiązania.

  1. Sprzedaż następuje wtedy gdy obserwujący nas zna, czy wiesz, że zanim ktoś coś od ciebie kupi potrzebuje 7-10 razy zobaczyć twoje WARTOŚCIOWE materiały? Jakie treści wstawiać, żeby odbiorca uznał cię za eksperta? To omawiam w swoim kursie.
  2. Stories musi być ciekawe, wywoływać emocje i dopasowane do odbiorcy. W kursie znajdziesz formaty stories, które są proste i skuteczne.
  3. Wystarczy 12 postów miesięcznie, żeby stworzyć dobre konto. Co to oznacza? Nie będziesz się stresować każdego dnia, ponieważ nie wiesz co wstawić.

 

Na tym kursie zyska każdy network marketer, coach czy osoba prowadząca usługi biznesowe.

Dostaniesz konkretne rozwiązania swoich problemów i wskazówki jak profesjonalnie i skutecznie prowadzić profil na Instagramie.

Jakich wyników możesz się spodziewać?

W pierwszym miesiącu od kilku do kilkunastu zapytań biznesowych. Jeżeli wszystko zastosujesz – gwarantuję, że tak się stanie.

Oczywiście, możesz działać dalej na własną rękę, tracić czas (miesiące a nawet lata!), pieniądze na eksperymenty. Masz do tego pełne prawo.

Czasami trzeba podjąć konkretną decyzję, która przybliży cię do upragnionego celu. Mój kurs zawiera odpowiedź na twoje problemy, dlatego warto z niego skorzystać.

To właśnie ten najlepszy moment, by rozpocząć współpracę.

Skorzystasz?