15 października 2022

Event Network Pro 2.0

ZOBACZ RELACJE VIDEO Z PIERWSZEJ EDYCJI EVENTU

NetworkPRO 2.0 Event

Nasz pierwszy event odbił się echem na całą Polskę (i nie tylko..!). Dostaliśmy setki wiadomości z podziękowaniami od wielu liderów – to utwierdziło nas, że taki eventy są potrzebne. Ściągamy najlepszych ludzi z branży, aby mogli się podzielić z Tobą doświadczeniem. Zapomnij o motywacyjnych gadkach. NetworkPRO to wydarzenia, które naładują Cię wiedzą i doświadczeniem praktyków. Kiedy pompa motywacyjna opadnie, doświadczenie i zdobyta wiedza z Tobą zostanie – wystarczy ją wykorzystać, by osiągać spektakularne rezultaty. 

Naszą misją jest zjednoczenie branży Network Marketingu i pokazanie, że ten biznes możesz robić w 100% online. Zapomnij o prehistorycznych metodach dinozaurów. Pokażemy Ci co robią nasi klienci, aby zdobywać najwyższe poziomy kariery w 2 lata, podczas gdy tradycyjne metody potrzebują nawet 10 lat.

Nie zależy nam na tym, aby Cię motywować. Chcemy zrobić z Ciebie DIAMENTA. Oszlifujemy całą wiedzę, której potrzebujesz i damy Ci ją w najprostszej formie.

Gdzie?

Courtyard by Marriott

Kiedy?

15 października 2022

Poznaj prelegentów!

Mateusz Chodacz

co-Owner Sieciowisko

Dowiedz się więcej

Nazywam się Mateusz Chodacz,jestem Współtwórcą portalu sieciowisko.pl, przeznaczonego dla wszystkich Network Marketerów w Polsce i na Świecie oraz właścicielem agencji Social Media. Specjalizuję się w strategii rozwoju profilu, układaniu contentu oraz pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych dla swoich klientów przy zastosowaniu tzw. Marketingu odwróconego (same osoby zgłaszają się do współpracy). Tworzę także kursy online związane z największymi bolączkami tej branży: rekrutacją, sprzedażą i zaangażowaniem na profilu. Dzięki oferowanym przeze mnie usługom, moi klienci wygenerowali już ponad 2000+ partnerów biznesowych do swoich struktur i tysiące konsumentów.

Wojciech Rubin

co-Owner Sieciowisko

Dowiedz się więcej

Nazywam się Wojciech Rubin. Od 3 lat jestem Niezależnym Trenerem Networku oraz współtwórcą projektu Sieciowisko.pl - nowoczesnej agencji marketingowo-szkoleniowej dedykowanej stricte dla branży MLM. Jestem również twórcą wielu kursów on-line, e-booków oraz szkoleń dedykowanych dla Marketerów Sieciowych. Edukuję jak w erze cyfrowej budować swój Network oraz markę osobistą w profesjonalny i skuteczny sposób. Dzięki metodom, których uczę, moi Klienci pozyskali do swoich struktur +1500 Partnerów Biznesowych i tysiące konsumentów.

Piotr Karkoszka

TRENER SPRZEDAŻY | TERAPEUTA | KONSULTANT | CERTYFIKOWANY TRENER EFT

Dowiedz się więcej

Od prawie 10 lat specjalizuje się w temacie szeroko pojętej sprzedaży i zarządzania. Pomaga w procesach transformacji firm, szkoląc, projektując kanały sprzedaży, procedury, zakresy obowiązków czyli rozwiązania indywidualnie dobrane do potrzeb i oczekiwań. Gość programów "TVN 24 Biznes i Świat", konferencji naukowych tj. "W stronę zmian" oraz "Profectus" organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński. Cyklu konferencji sprzedażowych „360 SBC" Występował na scenie z prof. Robertem Cialdini przed ponad 700 osobową publicznością. Autor bloga #SkutecznieDoSkutku na Youtube. Obecnie realizujący się najbardziej w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej, oraz w skalowaniu modelu biznesowego kancelarii prawnej, z branżą "Networku" związany ponad 8 lat. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek i dwóch synów.

Bartek Indygo

Były wykładowca akademicki oraz aktywny przedsiębiorca.

Dowiedz się więcej

Na co dzień zajmuje się badaniami nad praktycznym wykorzystaniem potencjałów związanych ze współczesną myślą naukową oraz rozwojem duchowym. Autor kursów rozwoju wielowymiarowego, właściciel platformy vod.bartekindygo.com oraz YouTuber. Kursanci Bartka są żywym dowodem na to, że praca z własną wibracją ma namacalny i ogromny wpływ na zarobki i stabilizację w biznesie oraz życiu. Motto Bartka brzmi: 'Ze wszystkich ludzi na świecie to ze sobą rozmawiasz najczęściej. Upewnij się, że mówisz właściwe rzeczy...'

Natalia Sheveleva (NATALIAOSTORY)

TWÓRCA ONLINE | PRAKTYCZKA INSTAGRAMA

Dowiedz się więcej

Przeszkoliła ponad 3000 osób, które nagrywają dzisiaj profesjonalne i ciekawe wideo. Kiedy widzisz w mediach społecznościowych angażujące i kreatywne treści wideo, to istnieje duże prawdopodobieństwo, iż stworzył/a je Absolwent/ka mojego Kursu. Jestem praktyczką Instagrama. Zaczynała od zera; dzisiaj ma ponad 24 tysiące zaangażowanych obserwujących, którym pokazuję codziennie, jak nauczyć się kreatywności w tworzeniu wideo i jak zdobywać dzięki nim klientów - tak, żeby zarobić. Paweł zwykł mówić, że uśmiech jest tańszy od elektryczności i w dodatku daje więcej światła. Zauważa, że każdy do pokoju wnosi pozytywną energię… Tylko, że jeden, kiedy do niego wchodzi, a inny, kiedy wychodzi…

Mateusz Mrozowski

TRENER BIZNESU | PUBLICYSTA FORBES

Dowiedz się więcej

Skuteczność. To słowa które najlepiej opisują działania Mateusza. Od ponad 10 lat związany z sprzedażą a z jego autorskich schematów korzystają największe firmy w tym kraju. Każdego miesiąca szkoli ok. 2000 osób online i offline. Nazywany lata temu wilkiem z Pollstreet. Wielokrotnie odznaczony nagrodami za najlepsze wyniki sprzedażowe, za najlepszego sprzedawcę w organizacji i najlepszego dyrektora. Jego misją jest walka o lepszą sprzedaż. Motto Bartka brzmi: 'Ze wszystkich ludzi na świecie to ze sobą rozmawiasz najczęściej. Upewnij się, że mówisz właściwe rzeczy...'

Fotorelacja