08 lipca 2022

Camp Network Pro Sieniawa

ZOBACZ TRAILER WYDARZENIA

Camp Network Pro Sieniawa

To pierwszy i jedyny w historii Network Marketingu w Polsce program tworzenia prawdziwych profesjonalistów w tej branży. Stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą się nauczyć tego biznesu na miarę 2022 roku.

BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY ROBISZ BIZNES OFFLINE CZY ONLINE, TU DOSTANIESZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, DZIĘKI KTÓRYM UROŚNIESZ W PRZECIĄGU 90 DNI O 100%.

Ten Camp został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą się nauczyć tego biznesu na miarę 2022 roku.

Gdzie?

Pałac Sieniawa

Kiedy?

08.07.2022

Poznaj prelegentów!

Mateusz Chodacz

co-Owner Sieciowisko

Dowiedz się więcej

Nazywam się Mateusz Chodacz,jestem Współtwórcą portalu sieciowisko.pl, przeznaczonego dla wszystkich Network Marketerów w Polsce i na Świecie oraz właścicielem agencji Social Media. Specjalizuję się w strategii rozwoju profilu, układaniu contentu oraz pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych dla swoich klientów przy zastosowaniu tzw. Marketingu odwróconego (same osoby zgłaszają się do współpracy). Tworzę także kursy online związane z największymi bolączkami tej branży: rekrutacją, sprzedażą i zaangażowaniem na profilu. Dzięki oferowanym przeze mnie usługom, moi klienci wygenerowali już ponad 2000+ partnerów biznesowych do swoich struktur i tysiące konsumentów.

Wojciech Rubin

co-Owner Sieciowisko

Dowiedz się więcej

Nazywam się Wojciech Rubin. Od 3 lat jestem Niezależnym Trenerem Networku oraz współtwórcą projektu Sieciowisko.pl - nowoczesnej agencji marketingowo-szkoleniowej dedykowanej stricte dla branży MLM. Jestem również twórcą wielu kursów on-line, e-booków oraz szkoleń dedykowanych dla Marketerów Sieciowych. Edukuję jak w erze cyfrowej budować swój Network oraz markę osobistą w profesjonalny i skuteczny sposób. Dzięki metodom, których uczę, moi Klienci pozyskali do swoich struktur +1500 Partnerów Biznesowych i tysiące konsumentów.

Marek Staszko

Doświadczony Networker

Dowiedz się więcej

W branży marketingu sieciowego od 1992 roku – w tym czasie zdobył doświadczenie wielorynkowe, zarówno w działaniach tradycyjnych (offline), jak i nowoczesnych (online). Wykładowca wielu międzynarodowych konferencji MLM (Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Dania, Anglia), na których szkoliło się dziesiątki tysięcy osób. Autor kilkudziesięciu nagrań używanych przez przedsiębiorców biznesu sieciowego w różnych krajach. Brał aktywnie udział przy startowaniu rynków polskiego, ukraińskiego i rosyjskiego w Network Marketingu. Autor programów „Ekologiczny MLM” i „Hybrydowy MLM”. Założyciel Akademii Zdrowego Biznesu – szkoły biznesu MLM dla przedsiębiorców polsko i rosyjskojęzycznych. Trener i strateg dla grup działających w różnych firmach marketingu sieciowego. Osobisty konsultant liderów z całej branży. Absolwent największej szkoły biznesu sieciowego – Network 21.

Bartek Indygo

Były wykładowca akademicki oraz aktywny przedsiębiorca.

Dowiedz się więcej

Na co dzień zajmuje się badaniami nad praktycznym wykorzystaniem potencjałów związanych ze współczesną myślą naukową oraz rozwojem duchowym. Autor kursów rozwoju wielowymiarowego, właściciel platformy vod.bartekindygo.com oraz YouTuber. Kursanci Bartka są żywym dowodem na to, że praca z własną wibracją ma namacalny i ogromny wpływ na zarobki i stabilizację w biznesie oraz życiu. Motto Bartka brzmi: 'Ze wszystkich ludzi na świecie to ze sobą rozmawiasz najczęściej. Upewnij się, że mówisz właściwe rzeczy...'

Mateusz Mrozowski

Trener Biznesu Publicysta FORBES

Dowiedz się więcej

Skuteczność. To słowa które najlepiej opisują działania Mateusza. Od ponad 10 lat związany z sprzedażą a z jego autorskich schematów korzystają największe firmy w tym kraju. Każdego miesiąca szkoli ok. 2000 osób online i offline. Nazywany lata temu wilkiem z Pollstreet. Wielokrotnie odznaczony nagrodami za najlepsze wyniki sprzedażowe, za najlepszego sprzedawcę w organizacji i najlepszego dyrektora. Jego misją jest walka o lepszą sprzedaż.

Patryk Graczyk

Specjalista ds. Marketingu

Dowiedz się więcej

Jego kampanie dla networków widziało miliony Polaków na Facebooku i Instagramie. Dla jednej z firm w branży MLM pozyskał ponad 30,000 potencjalnych partnerów biznesowych. Specjalizuje się w lejkach marketingowo - sprzedażowych i wie jak się reklamować w Networku, aby Facebook nie zablokował konta reklamowego.

Natalia Sheveleva (NATALIAOSTORY)

TWÓRCA ONLINE | PRAKTYCZKA INSTAGRAMA

Dowiedz się więcej

Przeszkoliła ponad 3000 osób, które nagrywają dzisiaj profesjonalne i ciekawe wideo. Kiedy widzisz w mediach społecznościowych angażujące i kreatywne treści wideo, to istnieje duże prawdopodobieństwo, iż stworzył/a je Absolwent/ka mojego Kursu. Jestem praktyczką Instagrama. Zaczynała od zera; dzisiaj ma ponad 24 tysiące zaangażowanych obserwujących, którym pokazuję codziennie, jak nauczyć się kreatywności w tworzeniu wideo i jak zdobywać dzięki nim klientów - tak, żeby zarobić. Paweł zwykł mówić, że uśmiech jest tańszy od elektryczności i w dodatku daje więcej światła. Zauważa, że każdy do pokoju wnosi pozytywną energię… Tylko, że jeden, kiedy do niego wchodzi, a inny, kiedy wychodzi…

Tomasz Damian

Lider Networku, Twórca projektu Onlajnersi.pl

Dowiedz się więcej

Przez pierwsze 3 lata nie zapisał do biznesu ani jednej osoby i niejednokrotnie chciał się poddać. Wszystko się zmieniło kiedy odkrył mało znane i nie używane przez 99 % osób w branży „10 przykazań networkera”, które spowodowały, że rekrutacja eksplodowała. Praktycznie w ciągu ostatnich 10 lat, w każdej firmie, z którą współpracowałem byłem na podium światowym w rekrutacji a dziś jestem nr 1 w mojej firmie. Dało mi to ponad 30 000 000 zł obrotu i ponad 3 000 000 dochodu. Czy wiedza JAK TO ZROBIŁEM była by dla Ciebie wartościowa i cenna? Właśnie zostałem zaproszony do przeprowadzenia specjalnego warsztatu VIP na szkoleniu Sieciowisko - Camp!

Zobacz Trailer: